ALFONSO XIII (1885-1931). 5 Pesetas (Ar. 24,88g/37mm). 1888 *18-88. Madrid MPM. (Cal-2019-92). MBC+/EBC-.
ALFONSO XIII (1885-1931). 5 Pesetas (Ar. 24.88g / 37mm). 1888 * 18-88. Madrid MPM. (Cal-2019-92). VF/ XF.
Wednesday, 28 October 2020 | 16:00
Lot 2628