GALIENO. As. (Ae. 5,15g/21mm). 253-260 d.C. Alejandría. (Bellinger A451). MBC+/EBC-.
GALLIENUS. As. (Ae. 5.15g / 21mm). 253-260 AD Alexandria. (Bellinger A451). VF/ XF.
Wednesday, 28 October 2020 | 16:00
Lot 2193