515 | Spanish Monarchy

FELIPE IV. 16 Maravedís. 1661. Segovia BR. Cal-1508; J.S. M 516. Ae. 5,01g. EBC/MBC+.

Online Auction #23

Wednesday, 3 October 2018 | 16:00

Lot 515

Starting price 30€