881 | World coins

ALEMANIA. Thaler. (Ar. 21,97g/35mm). 1840. Hannover. (Dav. 670). MBC-. Rayitas en reverso, bonita pátina.

Online Coins Auction #38

Wednesday, 15 July 2020 | 16:00

Lot 881

Starting price 40€