ALFONSO XII (1874-1885). 2 Pesetas. (Ar. 10,05g/27mm). 1882 (estrellas invisibles). Madrid MSM. (¿Cal-2019-32?). EBC-/MBC+.
Tuesday, 7 April 2020 | 16:00
Lot 304