822 | World coins

PORTUGAL. 100 Reis. (Ar. 2.52g/19.8mm). 1889. (Km#510; Gomes 09.08). Suave pátina. EBC-.

Online Coins Auction #35

Wednesday, 18 March 2020 | 16:00

Lot 822

Starting price 20€