684 | World coins

ALEMANIA. 1/2 Mark (Ar. 2.79g/19.9mm). 1915. (G. J-16). Preciosa pátina irisada. EBC-.

Online Coins Auction #35

Wednesday, 18 March 2020 | 16:00

Lot 684

Starting price 10€