544 | Spanish Monarchy

ISABEL II (1833-1868). 20 Reales. (Ar. 25,87g/37mm). 1855. Madrid. (Cal-597). MBC-. Pátina oscura.

Online Coins Auction #35

Wednesday, 18 March 2020 | 16:00

Lot 544

Starting price 40€