29 | Ancient Greek coins

CORINTIO. Moneda tipo flecha. (Ae. 3,11g/35mm). Siglo V-IV a.C. (SNG Stancomb 128). MBC+.

Online Coins Auction #35

Wednesday, 18 March 2020 | 16:00

Lot 29

Starting price 20€