LUCILLA. Sestercio. (Ae. 23,32g/30mm). 164-169 d.C. Roma. (RIC 1776; Cohen 83). EBC. Bonita pátina verde. Rara así.
Wednesday, 18 March 2020 | 16:00
Lot 254