86 | Celtiberian coins

CAESARAUGUSTA (Zaragoza). Semis. (Ae. 5,48g/20mm). Epoca de Augusto (14-27 d.C.). (FAB-334). MBC-. Pátina oscura.

Online Coins Auction #32

Wednesday, 18 December 2019 | 16:00

Lot 86

Starting price 30€