622 | Spanish State

ESTADO ESPAÑOL. 1957. Barcelona BA. I Exposición Iberoamericana de Numismática. (5 Ptas, 25 Ptas y 50 Ptas). Cal-139. Rayitas. MBC+/EBC-.

Online Coins Auction #32

Wednesday, 18 December 2019 | 16:00

Lot 622

Starting price 80€