507 | Spanish Monarchy

CARLOS IV. 8 Reales. 1804. Lima JP. Cal-661. Ar. 26,51g. Pátina oscura y depósitos. MBC-.

Online Coins Auction #32

Wednesday, 18 December 2019 | 16:00

Lot 507

Starting price 35€