EMIRATO INDEPENDIENTE. Muhammad I. Dirham. 266 H. Al-Andalus. V. 301 var; Miles 159 var. Ar. 2,66g. EBC-/MBC+.
Wednesday, 30 October 2019 | 16:00
Lot 87