3153 | Centenario de la Peseta

ALFONSO XII (1874-1885). 2 Pesetas (Ar. 9,95g /27mm). 1884 *18-84. Madrid MSM. (Cal-2019-34). EBC-/MBC+. Limpiada.

Subasta Online Monedas #93

Jueves, 21 Marzo 2024 | 12:00

Lote 3153

Puja inicial 60€