GRAN BRETAÑA. 1 Shilling. (Ar. 5,65g/24mm). 1887. Reina Victoria. (km#761). EBC. Preciosa pátina
BRITAIN. 1 Shilling. (Ar. 5.65g/24mm). 1887. Queen Victoria. (km#761). Extremely Fine. beautiful patina
Jueves, 20 Julio 2023 | 15:00
Lote 1137