1340 | Monarquía Española

FERNANDO VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26,66g/38mm). 1823. Potosí PJ. (Cal-2019-1388). MBC+/EBC-. Restos de brillo original.

flag_en FERDINAND VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26.66g/38mm). 1823. Potosí PJ. (Cal-2019-1388). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine. Remnants of original shine.

Lote 1340

Puja inicial 100€