LORCA (MURCIA). 25 Céntimos y 1 Pesetas. Septiembre 1937. (González: 3231a, 3232a). EBC/MBC.
LORCA (MURCIA). 25 Cents and 1 Pesetas. September 1937. (González: 3231a, 3232a). Extremely Fine/ Very Fine.
Miércoles, 27 Julio 2022 | 16:00
Lote 558