FERNANDO VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26,87g/39mm). 1821. Guatemala M. (Cal-2019-1236). MBC+. Preciosa pátina.
FERDINAND VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26.87g/39mm). 1821. Guatemala M. (Cal-2019-1236). Good Very Fine. Beautiful patina.
Lote 1079