FERNANDO VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26,89g/39mm). 1819. Guatemala M. (Cal-2019-1234). MBC/MBC+. Preciosa pátina.
FERDINAND VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26.89g/39mm). 1819. Guatemala M. (Cal-2019-1234). Very Fine/ Good Very Fine. Beautiful patina.
Lote 1078