GUISSONA (LERIDA). 25 Céntimos y 1 Peseta. 2 de Agosto de 1937. (González: 8179, 8181). EBC/MBC.
GUISSONA (LERIDA). 25 Cents and 1 Peseta. August 2, 1937. (González: 8179, 8181). Extremely Fine/ Very Fine.
Miércoles, 27 Abril 2022 | 16:00
Lote 879