VILANOVA I LA GELTRU (BARCELONA). 25 Céntimos y 1 Peseta. Mayo 1937. Serie A, ambos. (González: 10832, 10833). EBC/MBC.
VILANOVA I LA GELTRU (BARCELONA). 25 Cents and 1 Peseta. May 1937. Series A, both. (Gonzalez: 10832, 10833). Extremely Fine/ Very Fine.
Miércoles, 9 Febrero 2022 | 16:00
Lote 535