EL VENDRELL (TARRAGONA). 25 Céntimos y 1 Peseta. Mayo 1937. (González: 10597/98). Serie completa. EBC/MBC.
EL VENDRELL (TARRAGONA). 25 Cents and 1 Peseta. May 1937. (González: 10597/98). Complete series. Extremely Fine/ Very Fine.
Miércoles, 9 Febrero 2022 | 16:00
Lote 512