FALSET (TARRAGONA). 50 Céntimos y 2 Pesetas. (1936ca). (González: 7805, 7808). Rarísimos. EBC/MBC+.
FALSET (TARRAGONA). 50 Cents and 2 Pesetas. (1936ca). (Gonzalez: 7805, 7808). extremely rare Extremely Fine/ Good Very Fine.
Miércoles, 9 Febrero 2022 | 16:00
Lote 226