1151 | Centenario de la Peseta

ALFONSO XII. 2 Pesetas. 1884 *18-84. Madrid MSM. Cal-53. Ar. 9,99g. Bonita pátina. MBC+.

Miércoles, 30 Enero 2019 | 15:00

Lote 1151