II REPÚBLICA (1931-1939). 1 Peseta (Ar. 5,00g/23mm). 1933 *3-4. Madrid. (Cal-2019-34). EBC. Preciosa pátina oscura.
II REPUBLIC (1931-1939). 1 Peseta (Ar. 5.00g / 23mm). 1933 * 3-4. Madrid. (Cal-2019-34). Extremely Fine. Beautiful dark patina.
Jueves, 11 Noviembre 2021 | 11:00
Lote 1082