II REPUBLICA (1931-1939). 1 peseta. (Ar. 4,99g/23mm). 1933 *3-4. Madrid. (Cal-2019-34). EBC-. Bonita pátina.
II REPUBLIC (1931-1939). 1 peseta. (Ar. 4.99g / 23mm). 1933 * 3-4. Madrid. (Cal-2019-34). Almost Extremely Fine. Nice patina.
Jueves, 11 Noviembre 2021 | 11:00
Lote 1081