CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 26,81/40mm). 1807. Potosí. PJ. (Cal-2019-1013). MBC+/EBC-.
CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 26.81 / 40mm). 1807. Potosí. PJ. (Cal-2019-1013). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine.
Miércoles, 28 Abril 2021 | 16:00
Lote 837