II REPUBLICA (1931-1939). 1 Peseta. (Ar. 4,99g/23mm). 1933 *3-4. Madrid. (Cal-2019-34). EBC. Bonita pátina.
II REPUBLIC (1931-1939). 1 peseta. (Ar. 4.99g / 23mm). 1933 * 3-4. Madrid. (Cal-2019-34). AU. Nice patina.
Miércoles, 28 Octubre 2020 | 16:00
Lote 2648