FILIPO II. Antoniniano. (Ar. 3,56g/24mm). 244-246 d.C. Roma. (RIC 218d). EBC-. Pátina oscura.
PHILIPPO II. Antoninian. (Ar. 3.56g / 24mm). 244-246 AD Rome. (RIC 218d). XF. Dark patina.
Miércoles, 28 Octubre 2020 | 16:00
Lote 2186