134 | Imperio Romano

AUGUSTO. Dupondio. (Ae. 10,19g/26mm). 15 a.C.-10 d.C. Nemausus. (RIC 155; RPC 523). MBC-. Pátina verde.

Subasta Online Monedas #38

Miércoles, 15 Julio 2020 | 16:00

Lote 134