447 | Monarquía Española

CARLOS I. Tari. 1534. Messina IP. Spahr 155-s; CGMC #4175E. Ar. 2,70g. Pátina. MBC-. Escasa.

Jueves, 26 Septiembre 2019 | 16:00

Lote 447

Puja inicial 80€