1058 | Monedas extranjeras

RUSIA. Catherina II. 5 Kopeks. 1762. Suzun (Kolyvan). Bitkin 789. Ae. 45,88g. Bonita pátina. MBC+/EBC-.

Jueves, 26 Septiembre 2019 | 16:00

Lote 1058