1016 | Monedas extranjeras

PORTUGAL. Luis I. 100 Reis. 1889. Km#510; Gomes 09.08. Ar. 2,52g. Suave pátina. EBC-.

Jueves, 26 Septiembre 2019 | 16:00

Lote 1016