PINEDA (BARCELONA). 50 Céntimos y 1 Peseta. 17 de Julio de 1937. (González: 9216, 9217). Raros. EBC-/MBC+.
PINEDA (BARCELONA). 50 Cents and 1 Peseta. July 17, 1937. (González: 9216, 9217). rare. Almost Extremely Fine/ Good Very Fine.
Lunes, 24 Abril 2023 | 16:00
Lote 944