PORTUGAL. 500 Reis (Ar. 12,48g/31mm). 1908. Carlos I. (Gomes 11.20). EBC. Bonita pátina
PORTUGAL. 500 Reis (Arm. 12.48g/31mm). 1908. Carlos I. (Gomes 11.20). Extremely Fine. nice patina
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 2079