PORTUGAL. 500 Reis (Ar. 14,78g/30mm). 1847. María II. (Gomes 39.13). EBC-. Rayitas. Bonita pátina en reverso.
PORTUGAL. 500 Reis (Arm. 14.78g/30mm). 1847. Maria II. (Gomes 39.13). Almost Extremely Fine. Scratch. Nice patina on the reverse.
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 2072