1800 | Monedas Extranjeras

BRASIL. 40 Reis (Ae. 14,26g/35mm). 1821. Río de Janeiro R. (Km#319.1). EBC. Preciosa pátina irisada.

flag_en BRAZIL. 40 Reis (Ae. 14.26g/35mm). 1821. Rio de Janeiro R. (Km#319.1). Extremely Fine. Precious iridescent patina.

Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00

Lote 1800

Puja inicial 25€