BRASIL. 40 Reis (Ae. 14,26g/35mm). 1821. Río de Janeiro R. (Km#319.1). EBC. Preciosa pátina irisada.
BRAZIL. 40 Reis (Ae. 14.26g/35mm). 1821. Rio de Janeiro R. (Km#319.1). Extremely Fine. Precious iridescent patina.
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 1800
Puja inicial 25€