ALFONSO XIII (1885-1931). 5 Pesetas. (Ar. 24,69g/37mm). 1899 *18-99. Madrid SGV. (Cal-2019-110). MBC+/EBC. Restos de brillo original.
ALFONSO XIII (1885-1931). 5 pesetas. (Ar. 24.69g/37mm). 1899 *18-99. Madrid SGV. (Cal-2019-110). Good Very Fine/ Extremely Fine. Remains of original shine.
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 1675