ALFONSO XIII (1885-1931). 5 pesetas. (Ar. 24,88g /37mm). 1890 * 18-90. Madrid MPM. (Cal-2019-95). MBC+. Marquitas. Bonita pátina.
ALFONSO XIII (1885-1931). 5 pesetas. (Ar. 24.88g /37mm). 1890 * 18-90. Madrid MPM. (Cal-2019-95). Good Very Fine. marquitas. Nice patina.
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 1652