ALFONSO XII (1874-1885). 50 Centavos. (Ar. 12,86g/30mm). 1885. Manila. (Cal-2019-124). MBC+. Pátina dorada.
ALFONSO XII (1874-1885). 50 cents. (Ar. 12.86g/30mm). 1885. Manilla. (Cal-2019-124). Good Very Fine. Golden patina.
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 1591