ALFONSO XII (1874-1885). 5 Pesetas. (Ar. 24,86g/37mm). 1882 *18-82. Madrid MSM. (Cal-2019-51). Patilla rayada. MBC+. Marquitas. Bonita pátina.
ALFONSO XII (1874-1885). 5 pesetas. (Ar. 24.86g/37mm). 1882 *18-82. Madrid MSM. (Cal-2019-51). Scratched temple. Good Very Fine. marquitas. Nice patina.
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 1576