ALFONSO XII (1874-1885). 5 Pesetas. (Ar. 24,88g/37mm). 1876 *18-76. Madrid DEM. (Cal-2019-37). MBC+. Marquitas. Estrellas flojas. Bonita pátina.
ALFONSO XII (1874-1885). 5 pesetas. (Ar. 24.88g/37mm). 1876 *18-76. Madrid DEM. (Cal-2019-37). Good Very Fine. marquitas. Loose stars. Nice patina.
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 1568