ISABEL II (1833-1868). 80 Reales. (Au 6,77g /21mm). 1835. Madrid CR. (Cal-2019-720). MBC+/EBC-.
ELIZABETH II (1833-1868). 80 Reales. (Au 6.77g /21mm). 1835. Madrid CR. (Cal-2019-720). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine.
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 1512
Puja inicial 275€