1424 | Monarquía Española

FERNANDO VII (1808-1833). 8 Escudos (Au. 27,02g/37mm). 1811. Santiago FJ. Busto almirante. (Cal-2019-1865). EBC. Preciosa pátina.

flag_en FERDINAND VII (1808-1833). 8 Escudos (Au. 27.02g/37mm). 1811. Santiago FJ. Admiral bust. (Cal-2019-1865). Extremely Fine. Beautiful patina.

Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00

Lote 1424

Puja inicial 2.500€