FERNANDO VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26,71g/39mm). 1820. México JJ. (Cal-2019-1336). MBC-. Pátina oscura.
FERDINAND VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26.71g/39mm). 1820. Mexico JJ. (Cal-2019-1336). Almost Very Fine. Dark patina.
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 1404