1353 | Monarquía Española

JOSE NAPOLEON (1808-1813). 20 Reales. (Ar. 27,20g/40mm). 1810. Madrid AI. (Cal-2019-37). Aguila grande. MBC+. Pátina.

flag_en JOSEPH NAPOLEON (1808-1813). 20 Reales. (Ar. 27.20g/40mm). 1810. Madrid AI. (Cal-2019-37). big eagle Good Very Fine. Patina.

Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00

Lote 1353

Puja inicial 175€