CARLOS III (1759-1788). 1 Real (Ar. 2,86g/21mm). 1777. Madrid PJ. (Cal-2019-394). MBC-/MBC. Pátina.
CARLOS III (1759-1788). 1 Real (Arm. 2.86g/21mm). 1777. Madrid PJ. (Cal-2019-394). Almost Very Fine/ Very Fine. Patina.
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 1254
Puja inicial 25€