FERNANDO VI (1746-1759). 1/2 Real (Ar. 1,48g/16mm). 1752. Madrid JB. (Cal-2019-71). MBC+. Bonita pátina.
FERDINAND VI (1746-1759). 1/2 Real (Ar. 1.48g/16mm). 1752. Madrid JB. (Cal-2019-71). Good Very Fine. Nice patina.
Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00
Lote 1237