1139 | Monarquía Española

FELIPE II (1556-1598). 1/2 Carlino. (Ar. 1,36g /18mm). S/D. Napoles. (Vicenti-299). MBC. Bonita pátina. Escasa.

flag_en PHILIP II (1556-1598). 1/2 Pug. (Ar. 1.36g /18mm). S/D. Naples. (Vincenti-299). Very Fine. Nice patina. Limited.

Miércoles, 22 Marzo 2023 | 11:00

Lote 1139